Bobobrzmienia w czerwcu zabrzmią pod sztandarem świętowania dnia dziecka – który to rozciągnie się aż na cały miesiąc 😉

W czerwcu gęsto i plenerowo z koncertami bobobrzmienia. Na najnowszą serię koncertów ‚Lato lato’ zapraszamy do Krakowa, Niepołomic i Radomia.

Rozpoczniemy koncertem plenerowym w Niepołomicach, 5.06 na otwarciu Błoń Niepołomickich o godzinie 14:15 zespół Bobobrzmienia wystąpi na Dźwiękowisku. Impreza na scenie plenerowej na ogromnej 6 ha zagospodarowanej przestrzeni zielonej.

W drugi weekend czerwca 11.06 w sobotę o godzinie 10:00 zagościmy tradycyjnie w Dworze Czeczów, oddziału Centrum Kultury Podgórza, który mieści się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36 w Krakowie (Prokocim/Bieżanów)

Również 11 czerwca o godzinie 15:00 odwiedzimy Amfiteatr Radom, gdzie Bobobrzmienia wystąpią podczas wydarzenia ‚Dzień dobry na kulturę’. Zapraszamy na ul.Daszyńskiego 5 w Radomiu.

W niedzielę 12 czerwca zagramy dwa koncerty w Krakowie.
Pierwszy o godzinie o godzinie 10 w Parku Stacja Wisła, przy Kantynie Zabłocie, plenerowy koncert na który zachęcamy zabrać kocyk/matę lub poduchę 😉
Będzie to Nasz pierwszy otwarty, plenerowy i na wpół akustyczny show tego typu w Krakowie 😉 i liczymy że Krakowianie również przekonają się do takich imprez 😉

Dworek Białoprądnicki to wyjątkowe miejsce, gdzie Bobobrzmienia zabrzmią o godzinie 16:00 w niedzielę 12 czerwca.
Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie Dworku:
https://dworek.eu/wydarzenia/bobobrzmienia-czerwiec-2022/1654984800
Sala Wielofunkcyjna Zajazdu Kościuszkowskiego | 12 czerwca 2022 o 16:00


Kolejna impreza plenerowa odbędzie się 25 czerwca od godziny 11, Bobobrzmienia zapewnią moc atrakcji na skwerze przy Wesołej w Krakowie (za Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego) zagramy Koncert Rodzinny, oraz Koncert Umuzykalniający podczas rodzinnego pikniku organizowanego przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.

W tym miesiącu będzie sporo okazji by pośpiewać z Nami o Bułkach bez pestek, czy o warzywach i owocach które trzeba jeść żeby rosnąć zdrowo 😉 ale także zabrzmią noooowe piosenki, nowe rytmiczanki, ogólnie będzie trochę nowości 😉
Zapraszamy na Koncerty!